| Emanuel120688 a întrebat:

Stie cineva cum imi deblochez un cont de mail? Mi-am uitat parola dar ma pot conecta pe hi5. Se poate accesa mailul de acolo?

2 răspunsuri:
| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Nu poti sa-l accesezi de acolo, da-i forgot password si o poti face prin nr de tel

| Ora de net a răspuns:

Buna Emanuel,

Nu iti poti recupera adresa de email prin Hi5. Te sfatuim sa incerci prin optiunea Forgot my password. Pe viitor, este bine sa retii ca trebuie sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.