| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare, vreau sa cumpar un Iphone 13 Pro Max, nu ma intereseaza cati gb are cel mai putin, si nu vreau nou, cat mai ieftin posibil, de unde recomandati sa iau?
Funda!

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cat mai ieftin posibil? OLX. Dar dupa sa nu vii aici sa plangi ca de ce nu merge cum trebuielaughing Cat platesti, atat primesti.

| AdiMihai25 explică (pentru Wr3nch):

Un site ceva prin Spania, amanet?

| PringAloe a răspuns:

Olx, acolo punea lumea telefoane, totusi nu cred ca gasesti mai ieftin de 45milioane.

| johnnny123 a răspuns:

"cat mai ieftin posibil"

Și cam cât de ieftin ai vrea să găsești cel mai scump model al unuia dintre cele mai scumpe branduri?

| Wr3nch a răspuns (pentru AdiMihai25):

Pentru Spania nu stiu. Dar ca sfat cheie: ideal mergi fizic dupa el si cere proprietarului sa stearga contul de iCloud in fata ta. Alfel nu vei putea folosi alt cont, si daca vrei sa il resetezi nu o sa poti si va trebui sa dai bani pe o placa de baza functionala plus manopera.5

| AdiMihai25 explică (pentru Wr3nch):

Clar big grin