| dinuvlad1 a întrebat:

Scoala mi-a facut un email fara aprobarea mea pentru cursuri online, este legal?

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

La creare, în afară de nume și prenume nu ți-a pus datele personale. Dacă vrei să te iei de asta ca să nu participi la cursuri, nu ai nicio șansă, acum sunt obligatorii. Poți să le trimiți emailul pe care deja îl folosești dacă ți-e mai simplu așa. Fiecare pădure are uscăciunile ei, dar
oamenii ăia cu facultate nu sunt mai proști decât elevii.

| Sofer a răspuns:

E legal. Doar trebuie sa participi ca toți ceilalți la cursuri.

| Anuket a răspuns (pentru Anuket):

Ce aiurea, acum am văzut și eu. Nu ți-au creat doar email, ci probabil și cont ca să monitorizeze tot. Peste tot se procedează așa.