| AnonymousCLL a întrebat:

Site-ul minili.ro ofera produsele daca castigi la licitație? Sau e ceva fake?

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Acest site nu pare de incredere! Prin urmare, te-as ruga sa nu efectuezi nicio manevra, posibilitatea aflarii informatiilor tale personale este mare! Alegerea este a ta! Meriti "a doua sansa"

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Daca acest website nu are nicio informatiie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune. Verifica si parerile altor utilizatori cu privire la site.