| DaTsIk a întrebat:

Salut,știe cineva daca sunt fake sau real produsele de pe acest site? https://imgur.com/a/V2Q5J4c

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La câți bani cer, evident că sunt originali

| Wr3nch a răspuns:

Conteaza? Ca nu se uita nimeni la 10 cm sa vada daca chiar is originalilaughing Dar da, e un lant romanesc cu magazine fizice si nu cred ca vand copii.

| Holiday a răspuns (pentru Wr3nch):

Problema majora cu fake-urile nu e ca se recunosc, sau nu, (desi nu e chiar atat de greu de depistat un fake), ci fapul ca nu au aceleasi caracteristici ca originalele. Deci conteaza chiar foarte mult. Oricum, eu nu-i inteleg pe astia care isi cumpara produse contrafacute, la acelasi pret si mai proaste decat un produs original al unei firme "de buget". Adica de ce ti-ai cumpara, de exemplu, un fake Hugo Boss, cand poti lua la acelasi pret un original Jack&Jones, Suvari, sau mai stiu eu ce, care are o calitate mult mai buna?!

Răspuns utilizator avertizat