| JustMe2018 a întrebat:

Stie cineva un web host gratuit si un domeniu gratuit?

Răspuns Câştigător
| alexandru10s a răspuns:

Salut, dacă dorești un domeniu gratuit poți folosi www.freenom.com, îți poți lua un domeniu cu extensia ".tk", ".cf", ".ml", ".ga" sau ".gq".
Cât despre webhost gratis, verifică simpliq.ro, ei îți oferă găzduire gratuită pe o perioadă de 6 luni.
Succes!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Domeniu gratuit nu exista, exista in schimb o groaza de hosturi free care ofera subdomeniu

| Ax3LdeV a răspuns:

Http://www.techradar.com/......es-1214296
Spor la facut site-uri!

| xPanth3r a răspuns (pentru suntserios):

Stii vreun host gratuit? As vrea unul ca sa deschid un sv de mt2

| JustMe2018 explică:

As dori sa stiu davca hosturile acestea suporta reclame Adsense

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista mai multe platforme care ofera astfel de servicii, dar daca doresti sa obtii profit din situl pe care il creezi, iti recomandam pentru siguranta datelor tale si ale utilizatorilor, sa folosesti un serviciu platit.