| SporeBox a întrebat:

TPU am nevoie de un raspuns rapid! Am instalat adblock (doar adblock, nu adblock plus) si dupa ce l-am instalat imi zice sa donez ceva pentru munca pentru ca asa e frumos si eu am iesit din acea pagina fara sa fac nimic. Exista posibilitatea sa trebuiasca sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Donația este un gest voluntar, un gest prin care le arăți dezvoltatorilor faptul că ești mulțumit de munca lor și că ei merită răsplătiți.

6 răspunsuri:
| Heavenonearth a răspuns:

Nu,deloc.

| teo530 a răspuns:

Reclame doar.

| SporeBox explică (pentru teo530):

Cum adica "doar reclame"?

| teo530 a răspuns (pentru SporeBox):

Adică să te facă să plăteşti dar cum a zis şi CookieDog e alegerea ta.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Nu trebuie să plătești nimic, nu îți face griji. Dezvoltatorii oferă gratuit programul respectiv, iar cei care apreciază această muncă și au posibilitatea pot face o donație - la acest lucru se referea mesajul pe care l-ai văzut.

| SporeBox explică (pentru Ora de net):

Multumesc!