| UserName450 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare. Cand vreau sa vad la meteo ceva, nu stiu care e site-ul care iti permite sa vezi detalii. Adica dati-mi si mie site-ul ala de vreme in care vezi nu numai informatiile de vreme (Presiune, temperatura, vant, directia vantului, starea cerului, temperatura resimtita), dar alte detalii precum: rasaritul si apusul soarelui, directia soarelui, iar mai jos sa fie mai multe detalii despre rasarit, apus, amurg si noapte. Cine imi da site-ul ala? Ca am uitat de el!

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca aici https://www.timeanddate.com/astronomy/romania/bucharest

4 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Yahoo weather cred ca are tot ce vrei

| Andreea213 a răspuns:

Incearca pe Yahoo Wether. Eu am o extensie de pe Magazinul Chrome care imi arata vremea in locatia mea.

| vlad1000 a răspuns:

Yahoo weather este cel pe care il folosesc si il recomand happy