| Auras_Ana_1993 a întrebat:

Unde este siguranta pentru aer conditionat la alfa romeo 166 an 2000?

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

În partea stângă a volanului, pe centru trebuie să fie o mască care poate fi dată jos. Acolo se găsesc siguranțele. Dacă cea de aer condiționat nu este acolo se poate să fie sub capotă, tot într-un bloc de siguranțe, acoperit de un capac. Nu știu exact unde este aceasta.

| Silent3025 a răspuns:

Pe topicul asta gasesti raspunsuri cu privire la Siguranta pe Internet nu raspunsuri la sigurantele masinii tale! Conluzie: ai postat gresit!