| GabrielaGabri a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie cum pot sparge contul cuiva de facebook.Adica este unul care ma filmweaza si pune cli[purile pe contul lui eu vreau sa ii-l sparg ca sa le sterg ca el nu vrea.VA ROG SA MA AJUTATI DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| tickey a răspuns:

Raporteaza. contul la Facebook

| doctorandus a răspuns (pentru tickey):

Altfel va avea ea insasi de a face cu Politia.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Poti raporta la Facebook postarile care te deranjeaza. I se poate inchide contul de Facebook. Din acea sageata mica cu varful in jos din partea dreapta, sus, a fiecarei postari.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, trebuie sa ai cunostinte avansate pentru asta, da-i un report daca ai un motiv intemeiat

| Ora de net a răspuns:

Buna Gabriela,

Iti recomandam sa raportezi acel continut catre Facebook pentru a fi sters. Cum te filmeaza aceasta persoana mai exact? Ce contin acele clipuri video? Daca ne trimiti un mesaj la ajutor@oradenet.ro sau pe pagina de Facebook (www.facebook.com/SigurPeNet) cu mai multe detalii, te putem sfatui cum sa procedezi mai exact pentru a scapa de acea persoana.

Asteptam raspunsul tau :)