| Corina_7356 a întrebat:

este un prost care tot intra pe contul meu si pune intrebari stupide spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa nu mai intre in contul meu si cum sa sterg acele intrebari, va rog ajutati-ma help, help

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu cum intra in contul tau, ca doar ai parola.Scoate bifa de la "tine-ma logat 14 zile" si atunci va trebui sa te loghezi de fiecare data cu parola si nu va mai putea intra nimeni! Asta pe viitor. Intrebarile le poti sterge raportandu-le! Apesi pe "irelevant" de sub intrebare si apoi pe "raporteaza". In cateva ore se sterge, depinde cat de aglomerat este situl!

| EUSIATIT a răspuns:

Spune-i RALUCAI, eventual sterge acel cont si fa ti altul

| LNK a răspuns:

Oare? laughing
Ca sa nu mai intre in contul tau schimba-ti parola, iar la Contact roag-o pe Raluca sa-ti stearga respectivele intrebari.

| Daiana_1737 a răspuns:

Ca sa dispara intrebarile trebuie sa vorbesti cu Raluca.
Iar pentru ca individul sa nu-ti mai acceseze contul schimba-ti parola.
Baftaa

| ßέßέ a răspuns:

Mai bine fa`ti alt cont!

| McCadu a răspuns:

Ca sa nu iti mai intre in cont poti sa iti schimbi parola, dar de sters intrebarile am impresia ca nu poti sa le stergi.