| bwb a întrebat:

Windows XP: exista Service Pack Professional separat de cel pentru Home Edition?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Deacat sa te chinui cu Windowsul ala vechi mai bine ia-ti un Linux. Incet si cu rabdare in cateva saptamani inveti sa lucrezi cu el. Sunt o gramada de site-uri in romana care te ajuta.

| bwb explică (pentru Salontanul):

As putea sa pun win 7 sau 10, dar am un program de conta si unul de facturare care nu merg decat cu xp si daca incerc sa le accesez cu alt sist. de operarare se pierd date si se da peste cap...