| 199845515542 a întrebat:

Am 17 ani 1, 7 si 60kg si vr sa iau proteine. Ce proteine imi sugerati la inartimea si greutatra mea: Metrix Protein, Ideal Protein sau Gfx8?
Dau funda raspunurilor ajutatoare!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Se numesc suplimente nu proteine, proteine consumi de cand te nasti ar trebui sa te documentezi putin despre acest sport, stiu ca e greu sa citesti dar asta recomand tuturor incepatorilor. Dintre cele 3 nu exista una mai buna deoarece toate sunt de proasta calitate, eu ti-am lasat niste suplimente de inalta calitate care sunt si folostie de mine, nu le-am lasat degeaba.Iar modul de utilizare este cel specificat pe eticheta produsului nu are rost sa inventezi alt mod de ultizare.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

In primul rand toate suplimentele specificate de tine sunt de proasta caliltate. Daca vrei suplimente bune ia True Mass de la BSN, Serious Mass de la ON sau Super Mass de la Dymatize

| 199845515542 explică:

Dar ce proteine sunt mai bune din cele specificate(Matrix Protein, Ideal Protein sau Gfx8).
Eu nu mai am luat puna acum proteine doar am gustat o cupa. Si un mod de utilizafe pentru incepator.