| Baiattt a întrebat:

Am 21 de ani si de 1 luna m-am apucat de sala si imi place mult.Nu sunt gras am un corp cat de cat bine 1.78 si 73kg.
Intrebarea mea este : e prea tarziu pentru mine la varsta de 21 de ani sa devin de exemplu antrenor de fitnes sau cum se zice? Sau ca cei care isi posteaza video-uri pe youtube si au site personal unde explica toate astea etc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maria_Ana_2000_VMf0 a răspuns:

Nu mi se pare ca e prea tarziu. Din contra eu zic ca ar trebui sa faci asta daca iti place si daca ai timp. :*

| SiLaS a răspuns:

Nu este tarziu dar ai nevoie de o diploma plus multa experienta in domeniu, tie iti mai trebuie cativa ani pana sa ajungi instrucor si multe carti de citit.