| BeatriceBeatriceBea a întrebat:

Am picioarele foarte subtiri. Ce exercitii imi recomandati sa fac muschi si sa am fund bombat? Nu vreau sa slabesc, din contra vreau sa fiu mai grasa la picioare big grin Funda :*

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Săruturile, pe picioruse si tălpi

| mariaxmaria a răspuns:

Buna! Aceasi problema o am si eu laughing Deci ce zici sa incepi sa alergi (treptat) azi 15 minute, maine 25 si tot asa.iar dupa sa faci15-30 de genuflexiuni a si incerca sa mananci cat mai sanatos si bea cat mai multa apa in jur de 2 litri pe zi. Funda?

| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la sala si fa genuflexiuni cu greutate, fandari cu greutate, impins la presa si alte aparate pentru picioare.

de 2 ori pe saptamana.

In rest, mananca multe proteine.

| TheWalker11 a răspuns:

Alearga si fa genuflexiuni, preferabil poti sa mergi si la sala big grin.