| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Jucam fotbal acum vreo săptămână si fara sa ma lovesc sau ceva am început să simt dureri la genunchiul drept.Țin să menționez că nu este umflat, nu mă doare când merg ci doar după ce joc puțin fotbal(la maxim 3-4 minute de când am început, încep să simt durerea).Mi-am dat cu gel o singură dată pe durata acestei săptămâni.Ar trebui să fac o pauză de la orice activitate timp de o săptămâna sau două? Trebuie să fac niste exerciții pentru "refacere"? Ținând cont de cele spuse este grav sau nu?
Mulțumesc pentru timpul acordat!

3 răspunsuri:
| LuciYTB a răspuns:

Părerea mea? Sute naibii la medic! S-ar putea să fie rupt dacă simți înțepături sau de genul ori ai forțat mușchiul ori entorsa. Variantele mele

| KillaNoFilla a răspuns:

Cel mai bine du-te la medic.Eu zic ca e reuma, nu prea ai ce sa faci.

| Marius352 a răspuns:

Pai si ce înseamnă asta? Gips?