| Generalgrevious a întrebat:

Ati fi de acord sa se desfiinteze VAR-ul? Eu da.

18 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu,cu ajutorul Var-ului se pot identifica faze pe care un arbitru nu le poate vedea.

| Drimmero a răspuns (pentru LordCristobal):

E fan Barza undercover, astia sunt obisnuiti cu furaciunile in fotbal, e mai greu acum sa le aiba cand se joaca ceva mai corect.

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahaha, am murit de ras

| aXy99 a răspuns:

Nu. Ar fi o decizie dezastruasa.

| Holiday a răspuns:

Nu, de ce ar vrea cineva asa ceva?!

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Pastreaza-ti comentariul, sa nu-l stergi, sa nu plangi la finalul meciului maine, Arsenal e cu 2 clase peste chelski la ora actuala.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Locul 7 sa lase ciocul mic, maine batem si redevenim liderul celui mai puternic campionat.

Răspuns utilizator avertizat
| Darius50boss a răspuns:

Eu nu sunt de acord sa se desființeze

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 a răspuns:

Nu

| anonimg a răspuns:

Sunt singurul care s-a gândit la varul care se dădea pe pereți în trecut?

| raMLesS a răspuns (pentru Generalgrevious):

Ce dracu jucati voi ma? Ca voi stati acasa si va uitati la meci, o spuneti de parca sunteti voi in teren smr...

| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Ce ziceai aici? chelski e ingrozitor de slaba, daca bateam cu 3-0 nu se supara nimeni dar e bun si 1-0. Avem deja 3 victorii/3 meciuri pe SB, ti-am zis de ieri ca Arsenal e peste echipa asta de amatori cu cel putin 2 clase.

| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Atat de slaba e chelski incat s-a calificat pe genunchi dintr-o grupa de toata jena... daca de exemplu era in grupa cu Bayern, Napoli termina pe 3.
Cum e sa tii cu echipe de tot rasul, prapaditule? chelski si barza bwhahahaha