| 1Chris1 a întrebat:

Baietii bruneti, inalti si slabuti cu ce fel de haine le-ar sta mai bine? Puteti pune si niste poze cu tricouri, blugi, adidasi etc.

2 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Mie personal, imi place foarte mult stilul cantaretului Faydee :) incearca sa te axezi pe stilul lui. cauta pe google mai multe imagini cu el, cu imbracamintea lui :******
https://www.google.ro/......ps?/search

mai cauta tu poze :) :*

| StefanOctavian a răspuns:

Depinde ce fel de peroana esti.Hainele reflecta caracterul tau.Incerca sa iti impui propriul stil vestimentar, totul tine de atitudine.