| Pitbullllll a întrebat:

Hey as vrea si eu sa stiu daca fetelor le plac baietii inalti si bruneti sau cei pitici si bruneti?

5 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

De obicei inalti si bruneti caci ar fi super jenant ca ea sa poate tocuri iar tu sa fii de parca ai vrea sa ii dai limbi
Oricum din expeprienta le plac la majoritatea nu la toate cei inalti(bine nu 3 metri sau 2, 50 eu de exemplu ultima data cand m-am masurat aveam 2, 10 e destul de ok)

| Pitbullllll explică (pentru Xdreaper21):

Eu am 1, 89 si ma gandeam ca fetelor nu le plac baietii inalti

| Nemessys a răspuns (pentru Xdreaper21):

Da cat mai cresti ma? rolling on the floor) Nu imi dai si mie aia 10 cm? As vrea sa am 1.90 laughing

| Pitbullllll explică (pentru Nemessys):

Mai bine sa aiba 2, 10 decat 1, 50

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Nemessys):

De sus sau de jos?