| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Bayern München sau Barcelona? Argumentați răspunsurile?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ma astept la remiza.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru LPCTSTR):

Bun și în caz de remiza în timpul regulamentar 90 de minute. Cine castigq in reprizele de prelungiri sau dacă e tot egal scorul si după aceea la loviturile de la 11 metri?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

As tinde sa cred ca Barcelona.

| Bruno92 a răspuns:

Nu e nevoie de argument, la Bayern toată echipa joaca fotbal adevărat și nu sta într-un jucător cum o face barsa cu messi. dpmdv nu are șanse Barcelona cu nemții mai ales că echipa lor e omogena fata de a spaniolilor. jucătorii noi care au venit la barsa nu sau integrat foarte bine. deci Bayern trece în mod sigur de Barcelona.

| Sn4k3 a răspuns:

Bayern, ca joaca fotbal. Barca are sansa daca prinde o zi buna, dar obisnuiesc sa se piarda.

Răspuns utilizator avertizat
| JicaContra a răspuns:

Eu m-as muta in Barcelona, e mai cald!winking

| Andresso a răspuns:

Eu as zice bayern, barcelona are marionete in echipa + ca se misca greu fata de bayern(joaca multe pase).
Bayern e echipa ofensiva care alearga mult, eu zic ca bayern castiga

| Drimmero a răspuns:

Va dau nemtii de la 3 in sus! Barca nu mai castiga ucl probabil niciodata

| Jokers666 a răspuns:

Barcelona