| supremxxxoxo a întrebat:

Beckham! De ce s-a retras Beckham, ce probleme medicale avea? FUNDA, VOT, A JUCAT LA M. UNITED?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

S-a retras pentru ca deja ajunsese la o varsta. Nu mai reprezenta, neaparat, un ajutor pe teren pentru echipa la care juca, ci doar un plus in ceea ce priveste marketing-ul (vezi PSG). In tinerete, intr-adevar, a jucat la Man United.

5 răspunsuri:
| supremxxxoxo explică:

Pai si avea probleme medicale?, ca tot juca bine, nu a dat gol, dar a vut asist la psg si super pase lungi

| AFR81 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Nu stiu daca avea probleme medicale, dar dupa cum am zis, era destul de in varsta. La un moment dat, corpul te cam lasa. Asta pateste, inevitabil, orice sportiv, fie el fotbalist, tenismen, handbalist, atlet, canotor, luptator si asa mai departe.

| supremxxxoxo explică:

Pai si care ar fi cel mai batran fotbalist pe care il stii sau care a fost!

| AFR81 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Oleksandr Shovkovskiy este primul care-mi vine in minte, dar au mai fost si mai sunt foarte multi.

| supremxxxoxo explică (pentru AFR81):

Multumesc!