| Roxytza a întrebat:

Buna am 14 ani si 1.58 inaltime. e normal?

14 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Eu una zic ca e este binewinking, eu am 13 ani si 1, 60 aproape happy, sunt printre fetele inalte.

| dudu13 a răspuns:

Nu,esti anormala.Ce intrebare stupida.Se vede ca ai 14 ani.Si mai sunt niste "copchii" de astia ca tine care au descoperit TPU si pun intrebari stupide.Impuscati-va!

| Crisstinutzza97 a răspuns:

Depide.daca ai parintii scunzii e normal. daca nu e ok.sa zicem eu am 13 ani si am 1.65 si eu ma plang de inaltimea mea

| Kittynika a răspuns:

Da

| ElvisTare a răspuns:

laughingVarumio are 11 Ani si are 1.70! Matusamea vroia sal duca la doctor ca era prea mare da ma rog.Nu lo mai dus...Si na

| Cippy a răspuns:

Esti pitica laughing asa e... nu ai ce face eu am 14 ani si am 1 80

| Adredemesconf a răspuns:

Eu am tot 14 si am 1.64. Putin mai mult ca tine.Deci da, este normal.Am in clasa mea copii scunzi de 1.40 (vreo 3-4 copii).Nu esti nici scunda, nici inalta.Esti potrivita.
O zi frumoasa!

| chelie91ptm a răspuns:

Da, foarte bine.

| InnocentSmile a răspuns:

Nu-ti face griji.e normal.si eu tot atat am[varsta, inaltime]. asta e in functie de organismul fiecaruia si de felul cum crestehappy

| Mirce a răspuns:

Nu te speria! Ca am cunoscut multe persoane care erau mici la varsta asta, si chiar mai in vrsta... Si, cand nu te asteptai s-au facut mari, unii cat bradul, desi pareau mai sfrijiti...

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Esti destul de inalta nici prea inalta nu e bine eu am 15 ani si 1.90 asa ca tu ai o inaltime mica in comparatie cu mine sau cu alti mai inalti, dar ai o inaltime potrivita varstei tale

| emastelista a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1.53 si care este problema nu-s cat o girafa

| chelie91ptm a răspuns:

Da, foarte

| Reigns a răspuns:

Esti cam scunda, eu am 13 ani si 1.69 cm