| anonim_4396 a întrebat:

deci eu am 15 ani...si 1.58 credeti ca sunt mica de inaltime?

Răspuns Câştigător
| jokiss a răspuns:

Femeile se dezvolta pana la varsta de 19-20 de ani, asa ca mai ai timp sa crestiwinking si nu iti face probleme ca esti scunda, nu esti deloc nici acum, asta daca nu cumva vrei sa fii fotomodelhee hee

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună
Ești scunduță!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu esti mica de inaltime

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Eu am 15 ani, 16 fac în Noiembrie, şi am 1.60, şi eu una nu vreau să mă mai înalţ, deşi corpul se dezvoltă până la vârsta de 18 ani, deci ai toate şansele să te înalţi.
Nu te simţi complexată cu asta. (:

Paa pa.

| ピンク a răspuns:

Eu am 13 si 1.58 si sunt cea mai scunda din clasa. Deci da, esti cam scunda, dar nu e o tragedie. Am o prietena care are 1.46 la 19 ani si e absolut adorabila laughing (si nu sufera de piticism)

| Kasia a răspuns:

Eu am 18 ani si 1.58.la varsta ta mai ai timp sa cresti...si oricum daca ramai asa esti draguta.esentele tari se tin in sticlute mici.

| IloveME a răspuns:

Nu,chiar deloc! este o inaltime perfecta pentru o fata, asa iti poti pune tocuri cat de inalte vrei fara a parea un cocostalc!
Ai 15 ani, pana la 18 ani corpul tau este tot in crestere si in dezvoltare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Eşti cam scunduţă, dar creşterea ta în înălţime probabil s-a oprit aici.
În medie fetele cresc până la 16 ani.
Te pup!

| JulyStorm a răspuns:

Eu de la 13 ani nu am mai crescut deloc in inaltime.
Dar 1, 58 e destul de bine. Daca vrei sa fii mai inalta ai varianta tocurilor, daca vrei sa fii a nivelul unui tip mai scund, porti incaltaminte fara toc.
Eu mi-as fi dorit sa am cativa centimetri mai putin. Fetele astea care au in jur de 1, 60 par asa finute si delicate... ca am mai da vreo 5 cm inapoi. laughing

| Borsko a răspuns:

Esti numai bine, si o sa mai si cresti big grin

Dar fetele mai scunde sunt ok adica nu scrie undeva ca trebuie sa fiti inalte.

Răspuns utilizator avertizat
| Nicki18 a răspuns:

Sincer,eu am 12 ani 1.63 big grinD.Dar asta depinde de organismul tau.Mai ai inca timp sa crestiwinking

| Gabitza11 a răspuns:

Pai eu am 13 ani si 1.63, tu ce crezi?

| iloveflowers a răspuns:

Buna happy
Cam da, dar mai cresti happy
Pa Pa!

| Blake18izations a răspuns:

O fata creste pana la 18 ani 1.65 m, si la 14 ani ar trebui sa ai 1.60.

| bGwX a răspuns:

Eu ca baiat la 12 ani aveam 1.68 =]`.