| GeorgianaEuu a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru a avea abdomenul plat? Dar pentru marirea sanilor? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna Georgiana. Pentru a avea un abdomen plat poti face abdomene, iar pentru marirea sanilor, atunci cand faci baie, maseaza-i usor. sau fa sex (nu-ti recomand). Pupici kiss Funda?

5 răspunsuri:
| Costea_Ionut_1992 a răspuns:

Abdomene.Si nu prea este pentru marirea sanilor

| GeorgianaEuu explică (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Am 15 ani laughing Nu e cazul :*

| CaLyStuu a răspuns:

Eu stiu ca daca faci sport mult, sanii scad, asa ca cel mai bine pentru o fata, e sa faca sport, dar nu la nivelul unui baiat.Iar pentru abdomen, iti recomand o sala de fitness... abonamentele variaza intre 70 - 100 lei, depinde de ce ofera sala. Si acolo poti executa orice fel de exercitiu pentru a avea un abdomen platwinking

| GeorgianaEuu explică (pentru CaLyStuu):

Nu stiam chestia asta..Cat despre sala, stiu ca daca merg nu prea ma mai inalt dupa..si acum am 1.57 deci mai astept putin pana sa ma duc laughing
Mersi oricum :*

| CaLyStuu a răspuns (pentru GeorgianaEuu):

Daca tragi de fiare, nu te inalti. Daca faci exercitii pentru slabit, nu se pune problema!