| GeorgianaBurceana a întrebat:

De curand m-am apucat de o dieta, o alimentatie mult mai sanatoasa de cand pana acum, si sala. Nu vreau sa dau foarte mult jos, doar putin la picioare. Eu am fundul bombat si nu as vrea sa se lase sau sa se faca urat.Credeti ca daca o sa slabesc prin sport se va face urat? Ce exercitii pentru fund imi recomandati? big grin Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prin sport poti slabi multhappy
Bafta!winking

| opreadaniela a răspuns:

Daca faci exercitii si pentru tonifierea fesiera, nu are cum sa se faca urat.
https://www.youtube.com/watch?v=mLiHXd_8YoY Poftim niste exercitii simple, mult noroc.

| JohnnyBi a răspuns:

Orice exercitiu ce lucreaza picioarele, in principiu, lucreaza si gluteii (sau fesieri). genoflexiuni, geno incomplete, flexii pentru biceps femural, ridicari pe varfuri (strangi din fund, lucreaza si gambele si gluteii), fandari, aplecari pe fata cu picioarele in hiperextensie. si multe altele