| GeorgianaBurceana a întrebat:

De curand m-am apucat de o dieta,o alimentatie mult mai sanatoasa de cand pana acum, si sala. Nu vreau sa dau foarte mult jos, doar putin la picioare. Eu am fundul bombat si nu as vrea sa se lase sau sa se faca urat.Credeti ca daca o sa slabesc prin sport se va face urat? Ce exercitii pentru fund imi recomandati? big grin Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Continua cu incredere ceea ce ai inceput si pentru moment lasa-ti fundul in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie daca crezi ca se lasa fundul cand faci sport. Uite aici exercitii folositoare
https://www.youtube.com/watch?v=XVaLK23GnrQ
Funda?