| Andreeasmile1607 a întrebat:

Tocmai ce am invatat sa ma dau cu skate-ul,si doresc sa imi cumpar un skateboard bun si pentru trickuri (deoarece momentan am unul rco, si nu merge prea bine) dar care sa nu depaseasca 300 de lei. Am gasit pe un site un skate Enuuf pow la pretul de 249 de lei,se merita sa il cumpar? Mai are cineva un skateboard de la aceasta firma, care ar putea sa imi spuna daca este bun sau eventual sa imi dea o alta recomandare

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Malina8044 a răspuns:

Eu am un penny board si sunt foarte mulțumită de el(am dat 250 lei pe el si e de la d street, adică de pe skate. ro). Daca vrei neaparat un skate i ati unul tot de la Rco dar mai nou, cele de la Rco mi se par bune plus ca am avut si eu si mergea bine. Sper ca te am ajutat

| PasareaCantatoare123 a răspuns:

Eu ti as recomanda un penny board.Eu l am cumparat cu 150