| ETZ a întrebat:

am o intrebare: il cunoasteti pe Zyzz? Daca da explicati-mi va rog ce inseamna brah, sikkent si mirin... Multumesc

Răspuns Câştigător
| Razorsharp a răspuns:

U miring, am cautat pe net putin si am gasit in dictionar urban - you admiring.Pentru sikkent nu am gasit.Ar putea fi ceva de genu sick kid, nu la modul copil bolnav ci copil nebunatic...Dar nu sunt sigur de asta.

4 răspunsuri:
| Razorsharp a răspuns:

Brah este un cuvant folosit de obicei de rapperi pentru frate. brother->brhiro brah

| ETZ explică (pentru Razorsharp):

Multumesc, dar sikkent si "u mirin?" nu sti ce inseamna?

| ETZ explică (pentru Razorsharp):

Mersi mult Razorsharp

| GrigMatei a răspuns:

Sick *** nu sikkent laughing)