| CaramblaFake a întrebat:

Buna TPU... am si eu o întrebare... de curând am decis sa îmi iau role de freestyle sau freeride... rolele mele nu au rulmenți prea buni. Au abec5 si sunt de 76mm... s.au tocit imediat.. se vede plasticul de la Roata si nu cred că le am de Două luni... ma gândeam sa îmi cumpăr ceva de genul http://m.emag.ro/role-powerslide-playlife-bronx-ii-41-88 0105/pd/DF8TV3BBM/
Mie îmi par destul de ok pentru freestyle
As dorii sa stiu daca se merita a iau pentru sărituri... întoarceri... si alte cele... intr.un cuvânt freestyle...
Doresc să spun ca nu sunt începător. sunt destul de avansat la capitolul freestyle
Aștept răspunsuri ^^
Funda :'3

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, sunt destul de bune și eMAG e una din cele mai serioase firme. Cumpără cu încredere de pe eMAG.