| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va intreb ce parere aveti despre acesta bicicleta http://www.dhsbike.ro/produs/kreativ/race-series-26/3282 .html. Este buna si pentru teren accidentat daca cumpar janta de 36"? Si daca o comand vine asamblata sau desasamblata? Si vine prin posta sau curier?

2 răspunsuri:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Linkul nu merge.

| Iwachan a răspuns:

Pai acestea sunt detalile:
RACE SERIES 26" - K 2641
MTB - FS
2162641xx
SPECIFICATII TEHNICE:
Cadru: otel cu suspensie, 457 mm, geometrie MTB-FS
Furca: DHS, otel, suspensie
Janta: CERURIM POLARIS D12-DW, 36H-26", dubla aluminiu
Frana: V-Brake 100 mm otel Winzip
Foaie: 24*34*42T, brat 165 mm otel
Pinion: 6V 14-28T cu frictiune
Schimbator fata: S SHINE, 3V
Schimbator spate: S. SHINE 6V 14-28T
Manete schimbator: nesecventiale rotative SUNRACE, 3x6V
Alte Caracteristici: Lant - KMC / Butuci - DHS, otel, 36H / Amortizor spate - LSB 750 pe arc / Sa - ABI MTB / Anvelope - KENDA k849 24"*1.95 / Ghidon - otel 580 mm
Greutate: 16, 6 Kg
Pret: 595 ron