| dement0r a întrebat:

Ce parere aveti desprea aceasta bicicleta? Poti sa mergi cu ea si pe dealuri? Cum s-a comportat la voi? Funda! http://www.dhsbike.ro/produs/full-suspension/royal/389.h tml

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună!
Exact așa are și unchiul meu bicicleta! Este foarte bună. Da, poți merge cu ea pe dealuri. Este super! Ți-o recomand.
Pa, pa.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Pai..nu am avut o bicicleta ca asta dar am auzit ca sunt de calitate foarte proasta, ca nu rezista foarte mult, pe dealuri cum vrei tu nici atat confused Eu nu ti-o recomand pentru asa ceva. Sper ca te-am ajutat. Fundita?:3

| MaryWhiteRose a răspuns:

Am auzit ca se poate rupe o chestie din spate si nu se poate inlocui, mai multi copii de pe un alt site zic asta confused acum faci cum vrei big grin.