| Xenoverse1 a întrebat:

Buna TPU! Care marca de paleta de tenis de masa credeti ca este cea mai buna? Vreau sa cumpar prietenei mele o paleta noua.

2 răspunsuri:
| RalucaRalu2 a răspuns:

Bună! Găsești la decathlon. Preturile variază. Un produs mai bun implicit are și un preț putin mai ridicat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna este cea pe care ti-o construiesti tu, asa cum fac toti jucatorii profesionisti de tenis de masa, majoritatea chinezi.
Ei au sponsori care le pun la dispozitie lemnul pentru paleta, fetele de cauciuc, buretele. Desigur asa costa mai mult sa o faci tu.
Eu am o Stiga cumparata acum cativa ani de la Decathlon si m-a costat 250 de lei. O intretin si inca se tine bine.