| rrrelllaxo a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu o paleta de tenis de masa,si inca nu sunt hotarat ce sa aleg. Joc si pe efecte /taiat dar le si trag, ce paleta imi recomandati? Am auzit ca cele de la butterfly sunt printre cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Butterfly, Stiga sau Donic

2 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Cele de la butterfy chiar sunt cele mai bune deci e bine sa iti cumperi dinasta happy

| diablo2 a răspuns:

Recomand sa iti cumperi paleta pe piese, adica sa iei Fata, Spatele lemnul, manerul pentru ca o sa iasa o plate buna...