| Miruna07 a întrebat:

Bună TPU, ce părere aveți despre xbody? Chiar da rezultate într-un timp scurt? (îmi cer scuze dacă am greșit categoria ☹️☹️) Mulțumesc, o zi superbă încontinuare sa aveți!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Nici un sport nu da rezultate intr-un timp scurt, nu atat de scurt cat am vrea noi, fetele. Am fost la xbody, iar pentru inceput cand nu esti obisnuit cu efortul, s-ar putea sa nu fie chiar pe placul tau. Cu cat te obisnuiesti cu atat efortul creste, intensitatea acelor electrosocuri creste. Daca te tii, vezi rezultate cam in 2 luni. Depinde de constitutia ta.