| CubuleţDeCiocolată a întrebat:

Bună TPU :*
Ce părere aveţi despre telefonul LG Optimus L3?

Şi dacă aveţi cam cât vă ţine bateria?
Mulţumesc happy şi scuzaţi categoria.

4 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Eu am un Lg si nu stiu cum sa scap mai repede de el. Sper sa tii cont de sfatul meu, caci dupa vei regreta enorm.Eu chiar imi schimb acum in mai telefonul ca nu-l mai suport pe asta.Bateria clar nu tine mult..ba chiar deloc, nu are aplicatii sau setari interesante si la al meu nici macar nu merge sa-i pui parola.Si e ceva gen optimus deci...nu cred ca e mare diferenta.Mai bine uita-te la un Samsung(sunt cele mai bune telefoane ale momentului), HTC, Motorola sau Nokia.

| CubuleţDeCiocolată explică (pentru GreenEyed):

Nu mă interesează alte LG-uri happy. Doar acesta. Oricum. Mulţumesc happy...

| Allex_7496 a răspuns:

Eu am Lg Optimus L3, si mie imi place foarte mult, adica trebuia sa aleg intre acesta si Samsung Gio, si nu am vrut gio era el mai bun dar si aspectul ma intereseaza, imi plac mult asta asa patratoase, si e bun are aplicatii bune cand scrii un mesaj e asemanator ca la iphone, te poti juca ce vrei pe el, ai youtube poti face multe lucruri pe el.Mie imi place mult!

| Allex_7496 a răspuns:

Si da nu prea tine mult bateria. da e super bun! recunosc ca si eu stateam zile intregi pe el ai si 3 luni gratuit internet. si am stat mult pe el si nu se consuma deloc bateria ca si eu il puneam la incarcat fiind nou aveam mare grija de el probabil ca se de asta nu prea mai tine bateria. asa mult da sunt foarte multumit de el! e foarte okk!