| madapufi21 a întrebat:

TPU! Va rog sa-mi dati linkuri la exercitii pentru muschii abdomonali. Sa fie imagini sau video ceva.

Răspuns Câştigător
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Un video foarte bun aici: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Succes!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WUB a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Expertul din tine, vad ca nu numai eu trebuie sa ma apuc de sah.
Exercitiile fizice nu ajuta sa dai jos grasimea nu? Alergatul nu este exercitiu fizic, nici aerobicul nu include exercitii fizice, nu? Nu prea e fain cand unu iti zice sa te lasi de meserie pentru ca nu te-ai exprimat corect nu? Acum cred ca intelegi la cealalta intrebare ce am vrut sa zic.

Răspuns utilizator avertizat
| WUB a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Nu sunt prost, am facut-o intentionat, am lasat un mesaj la cealalta intrebare pentru a vedea ce am vrut si eu sa zic, am inteles ce ai vrut sa spui dar unii poate nu intelegeau, am facut intentionat acest comentariu, pentru ca vreau sa vezi cum e cand te exprimi nu tocmai gresit dar nu prea se intelege ce vrei sa spui si se poate percepe in mai multe moduri.

Răspuns utilizator avertizat