| 5yr0Kk a întrebat:

vreau sa imi iau un pistol airsoft...si ma intrebam e grea intretinerea? adica cat trebuie desfacut din el ca sa il cureti, se reasambleaza greu?
ma gandeam la acesta...ce ziceti? http://www.airsoft-cluj.ro/......8-new.html
cam cati metri as putea trage cu el cu precizie?

3 răspunsuri:
| JulianN a răspuns:

Vrei sa impusti porumbei? laughing

| 5yr0Kk explică (pentru JulianN):

Dalaughing
nu ma..sa ma joc airsoft cu cativa prieteni. poate ne luam toti.

| robijam a răspuns:

Mda, pistolul e destul de bun, precizie, maxim 20 m, totusi sunt bile de plastic, intretinerea se face extrem de usor, dai slide-ul jos, si pui niste ulei siliconic in mecanism, sigur va scrie in manual. Joaca intre prieteni laughing daca nu ai protectie "doare de mori", eu am fost impuscat in spate cu un CYMA cm.028 cam de la 20m, si nu a fost prea placut.