| CristiCryssu a întrebat:

As vrea sa stiu cate schimbari se pot face intr-un meci de handball de 60 minute? Ar mai fi de folos si niste reguli generale in jocul de handball, multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Nu exista prevazut un anumit numar maxim de schimbari, asa ca se pot face cate vrea antrenorul.
2.Vezi Regulamentul pe site-ul oficial al Federatiei Romane de Handabal(FRH).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un anumit numar regulamentar de schimbari.Pentru tot regulamentul uita-te pe site-ul FRH.