| Falcusan_Andrei_1995 a întrebat:

Buna ziua fratilor,am o intrebare legata de airsoft, m-am decis sa imi schimb replica colt 1911 spring cu una pe co2 si nu sunt hatarat ce replica sa achizitionez,nu vreau sa cumpor un pistol cu apa, vreau ceva mai puternic de pe la 7 metri sa penetrez o doza din prima, m-am tot uitat pe youtube si am vazut beretta elite 2 si in unele teste spargea si o sticla de bere dar am intrebat la airsoft-cluj si mi sa spus ca aceasta replica nare cum sa sparga sticla de bere, si cam nici unu dintre pistoale.as dorii cateva pareri de la cei care au replica beretta elite 2

1 răspuns:
| ReconGTA a răspuns:

Airsoft-urile nu pot sparge sticle, insa ar putea 'dauna' dozelor. Cele mai puternice sunt cele pe gaz (Green gas). Pe www.miliary-shop.ro gasesti niste arme belea. Daca-ti place modelul 1911, ia de acolo unul cu gaz. Singurele care ar putea sparge o sticla sunt sniper-urile, insa pistoalele nu au nici o sansa.
Bafta!