| Dark13 a întrebat:

Care e cea mai buna tara la fotbal?

13 răspunsuri:
| CosmiNeeel a răspuns:

Spania.Atat nationala Spaniei de seniori si juniori, cat si echipele de club Barcelona si Real Madrid conduc fotbalul mondialwinking

| SergiuM a răspuns:

Anglia! Ei l-au inventat!

| SantaAndrei a răspuns:

Momentan SPANIA. Campioana mondiala, europeana, sanse mari sa castige iar europenele. Plus FC Barcelona care domina fotbalul mondial.

| boogdan91 a răspuns:

Spania. Sunt campioni mondiali si europeni.

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Spania urmata de Germania si Olanda... restul praf pastila... si cea mai praf Romania care o bate si insulele capului verde

| ʏօռʊȶ a răspuns:

Alnglia,geramnia,Spania astea.dp mine anglia

| anonimcunume a răspuns:

Brazilia se stie... baiatu a intrebat de tara nu de echipe e drept ca in Spania sun cele mai bune echipe dar la tari brazilia cu 5 titluri mondiale

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Echipa nationala de fotbal{dupa mine,ca stil de joc}Germania.
Campionatul cel mai bun dintr-o tara{Anglia}happymulte echipe valoroase,Chelsea,Arsenal,Liverpool, Totenham, Manchester untd.etc

| myhay181 a răspuns:

Spania domina atat la nivel de nationala cat si la nivel de club.Parerea mea este ca nu au adversar cal putin la nationala.

| ilovedeathandhell a răspuns:

1 Spania 2 Germania 3 Olanda

| Legolas002 a răspuns:

Brazilia, Argentina, Germania si Franta(in ultimul timp).

| bLacKK55 a răspuns:

Spania.Barcelona si Real Madrid conduc lumea, nationala e campioana mondiala si europeana, la juniori sunt foarte buni si au si jucatori de top in campionatul lor

| Laurentiu_Negrila_2000 a răspuns:

Cea mai buna tara din lume e Germania
Spania e praf a facut 0-0 cu Romania