| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun grip pentru skate din romania...sau daca trebuie din afara tarii dar sa nu ma coste mult transportul(nu cred ca exista asa ceva)Mi s ar parea absurd sa dau mai multi bani pe transport decat pe produs si diferenta nu e asa mare

1 răspuns:
| iulian26 a răspuns:

Pe eroilor langa hotel meteor intri intr-un gang apoi intr-un beci, au la intrarea gangului ceva skateboard agatate eroilor 39 sau ceva de genu. Te duci acolo si il iei pe cel mai scump daca vrei sa fie bun.