| AjLee a întrebat:

Care este fotbalistul vostru preferat si cu ce echipa tineti?

Răspuns Câştigător
| ionutzwk a răspuns:

Barcelona = Messi

8 răspunsuri:
| DeeaRi a răspuns:

Real Madrid. Forbalistul meu preferat a fost Ronaldo de la Brazilia

| Generalul a răspuns:

Poate e un cliseu si poate 90% iti vor spune ca Messi, dar asta e, se intampla sa fie si fotbalistul meu preferat. I-am facut si un portret la firma http://www.comanda-caricaturi.ro/Portraits (nr 12). Acum in mod ciudat, echipa favorita nu e Barca, e Real, la meciurile lor ma uitam in CL inca de prin 96 :)

| AjLee explică (pentru DeeaRi):

Ronaldo nu este din Brazilia, poate Ronaldinho...

| DeeaRi a răspuns (pentru AjLee):

Nu Cristiano Ronaldo. A fost si un Ronaldo care a jucat pentru Brazilia.
http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/17/55/68/ronaldo-384551l.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu n-ai auzit nici măcar de Ronaldo(adevăratul), chiar nu mă voi obosi să-ţi enumăr jucătorii şi echipele mele preferate.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Messi

| JoJoAllecz a răspuns (pentru AjLee):

Ma este Ronaldo ala Brazilian care s-a retras in meciul cu Romania!

| Elissav20 a răspuns:

Din Romania:Steaua=Raul Rusescu, din alte tari:Real Madrid=Cr.Ronaldo