| AIIex a întrebat:

-Cat costa un tricou original al stelei de acasa (rosu cu linii albastre) din magazinul oficial de la Bucuresti (unirea)?
-Mi-au spus ca se poate imprima numele si un numar in mall, cam cat costa si numerele au imprimata jos si stema stelei ca in tricourile originale.

Răspuns Câştigător
| Andres91 a răspuns:

Am fost la magazin la steaua chiar joi, cand a avut meci cu Stuttgart si am trecut pe la magazin, sunt tricouri pentru copii mici ( 1-5 ani ) 150 lei si pentru adulti 250 lei. sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| AIIex explică (pentru Andres91):

250 de lei si modelul rosu albastru si cel bleu? Despre imprimarea numelui si numerelor stii ceva? Tricourile sunt originale de la nike, adica de calitate, nu?

| Andres91 a răspuns (pentru AIIex):

Despre imprimare m-am interesat trebuie sa dai in plus 50 lei, da tricourile sunt de calitate, nike original!

| AIIex explică (pentru Andres91):

Mersi mult Andrei!