| anonim_4396 a întrebat:

Cate secunde pot sa tin mingea de baschet in mana in timp ce alerg inainte de a arunca la cos? Dar cand stau pe loc? FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Alexdreww24 a răspuns:

Nu conteaza cate secunde o tii conteaza cati pasii faci in timp cr o ti si cand o batii de podea!❤
Funda?

| Soarecul1234 a răspuns (pentru Alexdreww24):

Pai cati pasi am voie sa fac?

| AFR81 a răspuns (pentru Soarecul1234):

Ai voie sa faci doar 2 pasi cu mingea in mana. Legat de treaba cu tinutul mingii, era o regula si in sensul asta, dar nu mi-o amintesc acum. In orice caz, nu poti sa o tii prea mult.