| anonim_4396 a întrebat:

Cavani sau Falcao? care e mai bun?

14 răspunsuri:
| 34asdfg76543jh a răspuns:

Falcao

| JockerStoica a răspuns:

Falcao e un jucator mai tehnic mai experimentat chiar decat Cavani. Are scheme stie sa dribleze da goluri mai multe ca Cavani. Salut.

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Clar Falcao...

| rap4us a răspuns:

Incepe cu F si e printre favoriti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Falcao.

| Ronaldo_Radu_1977 a răspuns:

Falcao.

| Iulian03 a răspuns:

Falco.

| beatbox97alex a răspuns:

Falcao

| petrut81 a răspuns:

Cavaniiiiiiiiiiiiiiiiii

| eLLiTe a răspuns:

Falcao e clar

| Tirri28 a răspuns:

Ambii sunt atacanti de rasa, seamana ca joc, dar Falcao mi se pare mult peste Cavani.

| aigheraiho a răspuns:

In momentul de fata cei doi sunt la o forma de invidiat! Dupa parerea mea Falcao, avand mai multe goluri in acest sezon, este peste uruguayan!

| Dragonel a răspuns:

Falcao.Are mai multe goluri.

| NotoriousG a răspuns:

Normal ca Falcao. Cavani e si el un jucator foarte bun, dar nu se compara cu Falcao