| Lucii17 a întrebat:

Imi puteti lasa un link cu download cu transferuri 2014 pentru fifa 2007, va rog frumos.Dar transferuri 2014 cu Neymar la Barcelone,Cavani la PSG, Falcao la AS Monaco!

Răspuns Câştigător
| Valentin190900 a răspuns:

Hey, poftim, a aparut recent, il are pe Neymar la Barca! http://www.girlshare.ro/32727666.4
Funda?:D

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu aparut! Nici nu a trecut o luna de cand s-a deschis piata de transferuri!
Daca se termina pe 31August, ar trebui sa apara pe la inceputul lui Septembrie!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| anonimguy3 a răspuns:

Nu au aparut inca, mai asteapta.

| Lucii17 explică:

Imi cer scuze pentru ca am scris "Barcelone" in loc de Barcelona.

| Lucii17 explică:

Pai am pus aceasta intrebare pentru ca pe GameRanger un player zicea la descriere "Transferuri 2014 cu neymar la Barcelona" si nu am putut lua legatura cu el. Si daca a zis asa poate ca exista. Oricum mersi si cand gasiti dati-mi site-ul si va dau funda la cel mai bun raspuns!

| xRECx a răspuns:

Poftim aici un link cu transferuri 2014!
Il are si pe Neymar la Barcelona si pe Gareth Bale la Real Madrid!
http://www.fileshare.ro/e29862577