| VBC7 a întrebat:

Ce credeți ca va face Ciprian Marica la turci?

5 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Ăăăă, păi se duce si ia marfă (aur, platină, ca sa le vanda, poate il ajuta pe Becali cumva), eventual incearca să negocieze (ceea ce este putin probabil) poate recuperam sabia lui Stefan cel Mare. Deci, nu interesează ce face X sauY, nu merita, toti sunt o apa si un pamânt, adică, tot ce se numeste, referitor la fotbal este o porcarie si o mare bataie de joc fata de toti noi cei care iubim fotbalul ca si competitie si tot ce inseamnă fairplay, este varză.Nu intereseaza decât banul. ***.

| MotanAndrei a răspuns:

Randament

| eviltwinnn a răspuns:

Nu va impresiona cu nimic, oricum el nu s-a dus acolo pentru ca vrea sa joace fotbal, s-a dus pentru bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va juca fotbal.

| alexs99 a răspuns:

Probabil ca nu o sa faca mare lucru, o sa dea cateva goluri si o sa se lupte mai degraba pentru salvarea de la retrogradare decat pentru cupele europene. Oricum, acest transfer reprezinta un mare pas inapoi pentru Marica.
O zi buna.