| franci a întrebat:

Ce parere aveti despre turci? despre kenan imirzalioglu ce credeti?

Răspuns Câştigător
| monikablondie a răspuns:

Turcii sunt un popor mult mai civilizat decat noi.Kenan Imirzalioglu este un actor foarte bun, care stie sa isi interpreteze rolul extrem de bine.Rolul lui din "Ezel" este absolut extraordinar.
toxiclove, fara suparare dar si pentru turci, poate, romana pare ciudatawinking.

4 răspunsuri:
| toxiclove_9019 a răspuns:

Buna! pai kenan e un barbat foarte frumos! joaca in multe filme, si este actorul meu preferat pe locul 4! Si turci sunt la fel ca noi numai ca limba lor este cam ciudata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kenan? sunt cel mai mare fan. Ezel este cel mai tare film jucat de kenan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcii traiesc totul extrem de intens acorda omare importanta tutoror sentimentelor nu sunt superficiali iar despre Kenan un mare om cu o personalitate puternica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Turcii sunt foarte destepti... iar despre Kenan Imrzalioglu cred este un actor foarte bun, si este un barbat foarte frumos!