| anonim_4396 a întrebat:

Ce echipe de fotbal din Bucuresti primesc jucatori fara experienta.Am 15 ani si unele calitati.Alte detalii suplimentare sunt bine-venite, cat costa..cum sa ma inscriu si cand mai exact.Multumesc,dau funda!

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Intra pe site oficial la mai multe echipe din Bucuresti si dai un telefon si ii intrebi daca se mai pot da probe dar deja este tarziu pentru ca azi s-a incheiat perioada de transfer si nu se mai pot face legitimatii...