| anonimcunume a întrebat:

Cat costa fondarea unei echipe de fotbal in liga a4a cu tot cu teren de fotbal de vreo 1000 de locuri salarii jucatori si asa mai departe ...scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| ZOB a răspuns:

Terenul, pentru inceput este sa-l inchiriezi. Liga a4a nu e cea mai inferioara. Exista Liga a6a regionala daca esti in zona prahova-ilfov-Bucuresti sau Liga a5a pentru restul tarii. Autorizatiile la LPF pentru fondare, din cate stiu eu sunt de 2500E ...acu depinde daca ai relatii chestii...